Personal d'administració

Gloria Amalia Burgos García
Gloria Amalia Burgos García
Cap d’Administració
+34 933 160 302
gburgos@cmrb.eu
Anna Garcés Aparici
Anna Garcés Aparici
Assistent de Gerència
+34 933 160 313
agarces@cmrb.eu
Anuska Tatiana Linares Baraza
Anuska Tatiana Linares Baraza
Assistent de Direcció del banc de Línies Cel·lulars
+34 933 160 360
alinares@cmrb.eu
Carles Ortega Ragull
Carles Ortega Ragull
Departament d'Informàtica
+34 933 160 309
cortega@cmrb.eu
Marc Jubany López
Marc Jubany López
Departament d'Informàtica
+34 933 160 326
mjubany@cmrb.eu
Maria Van Dongen
Maria Van Dongen
Assistent de Direcció
+34 933 160 320
mvandongen@cmrb.eu
Mireia Nel·lo i Andreu
Mireia Nel·lo i Andreu
Departament de Comunicació
+34 933 160 311
mnello@cmrb.eu
Rosabel Marrugat Lacosta
Rosabel Marrugat Lacosta
Coordinador Tècnic I de Prevenció
+34 933 160 305
rmarrugat@cmrb.eu
Yara Duverger Vidal
Yara Duverger Vidal
Responsable de l’Oficina de Suport a la Recerca
+34 933 160 303
yduverger@cmrb.eu

© Centre de Medicina Regenerativa de Barcelona 2009-2017 - Nota legal - Política de cookies - Crèdits - Accessibilitat